Etkinlikler
Etkinlikler

Yüz­me — Sos­yal buluşma

Thursday, 18 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 25 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 1 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 6 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 8 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 13 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 15 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 20 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 22 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 27 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 29 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 5 September 2024
17:00 - 19:45

Yüz­me — Sos­yal buluşma 

🏊🏼‍♀️ Karls­ru­he şeh­ri her Per­şem­be size spor yoluy­la sos­yal buluşma etkin­li­ği sunu­yor - yüz­me.


TIMES
:
Çocuk­lar ve 18 yaş altı genç­ler 17:00 — 18:30 saat­le­ri arasında.
Yetiş­kin­ler (18 yaşın­dan iti­ba­ren) 18:30 — 20:30 saat­le­ri arasında.
Giriş­ler 17:00 — 17:15 ve 18:30 — 18:45 saat­le­ri arasındadır.

Giriş: 1,5 €

Sade­ce yetiş­kin bir gözet­men eşli­ğin­de 10 yaş altı çocuk­lar ve yüz­me bil­me­yen­ler için giriş. Dene­tim­li tek­lif yok!

📌13 Hazi­ran 2024’ten iti­ba­ren Rüpurr açık havu­zun­da yüz­me yapılacaktır.

Hedef kitlesi: Çocuklar, gençler, yetişkinler
Bu davet ücretsiz değildir
Schul- und Spor­tamt — Stadt Karlsruhe
Fre­ibad Rüppurr
Heidel­bergst­ra­ße 1 / Stra­ßen­bahn­li­ni­en S1, S11 Hal­tes­tel­le “Sch­loss Rüpurr”, 76199 Karls­ru­he (Rüpurr)

Organizatör