Dhacdooyinka
Dhacdooyinka
Dhacdooyinka qaar ee dhacdadan ayaa dhammaaday (1/12)

Dabbaal — Bulshadu way isu timaadaa

Thursday, 18 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 25 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 1 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 6 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 8 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 13 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 15 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 20 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 22 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 27 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 29 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 5 September 2024
17:00 - 19:45

Dabbaal — Bulshadu way isu timaadaa 

🏊🏼‍♀️ Maalin kasta oo Khamiis ah magaalada Karlsruhe waxay ku soo bandhigtaa kulanka bulsho ee isboortiga — dabaasha.

WAKHTIYADA :
Carruurta iyo da’yarta ka yar 18 sano laga bilaabo 17:00 ilaa 18:30.
Dadka waaweyn (laga bilaabo 18 sano) laga bilaabo 18:30 ilaa 20:30.
Gelitaanka laga bilaabo 17:00 ilaa 17:15 iyo 18:30 ilaa 18:45.

Gelitaanka: 1,5 €

Oggolaanshaha carruurta da’doodu ka yar tahay 10 sano iyo kuwa aan dabaasha ahayn kaliya marka uu la socdo kormeeraha qaangaarka ah. Ma jiro soo jeedin la kormeero!

📌Laga bilaabo Juun 13, 2024, dabaasha ayaa ka dhici doonta barkadda dibadda ee Rüpurr.

Kooxda bartilmaameedka ah: caruur, dhallinta, dadka waaweyn
Dhacdadani maaha mid bilaash ah
Schul- und Sportamt — Stadt Karlsruhe
Freibad Rüppurr
Heidelbergstraße 1 / Straßenbahnlinien S1, S11 Haltestelle “Schloss Rüpurr”, 76199 Karlsruhe (Rüpurr)

Abaabulaha