رویدادها
رویدادها
برخی از نمونه های این رویداد به پایان رسیده است (1/12)

شنا — گردهمایی اجتماعی

Thursday, 18 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 25 July 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 1 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 6 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 8 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 13 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 15 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 20 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 22 August 2024
17:00 - 19:45
Tuesday, 27 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 29 August 2024
17:00 - 19:45
Thursday, 5 September 2024
17:00 - 19:45

شنا — گردهمایی اجتماعی 

🏊🏼‍♀️ هر پنجشنبه شهر کارلسروهه رویدادی را برای گردهمایی اجتماعی از طریق ورزش — شنا به شما پیشنهاد می دهد.

بار :
نوجوانانز ساعت 17:00 الی 18:30.
بزرگسالان (از 18 سال) از ساعت 18:30 تا 20:30.
ورود از ساعت 17:00 الی 17:15 و 18:30 الی 18:45.

ورودی: 1.5 €

پذیرش برای کودکان زیر 10 سال و غیر شناگران فقط با همراهی سرپرست بزرگسال. بدون پیشنهاد نظارت شده!

📌از 13 ژوئن 2024، شنا در استخر روپور روپور انجام می شود.

گروه هدف: کودک, نوجوانان, بزرگسالان
این رویداد رایگان نیست
Schul- und Sportamt — Stadt Karlsruhe
Freibad Rüppurr
Heidelbergstraße 1 / Straßenbahnlinien S1, S11 Haltestelle “Schloss Rüpurr”, 76199 Karlsruhe (Rüpurr)

برگزار کننده

این یک ترجمه خودکار است. در صورت یافتن عبارت نادرست یا نامناسب عذرخواهی می کنیم.